m

This is Voevod, a vigorous shop theme equipped with loads of features for you.
d

Follow Us

Image Alt

Varustuse rent

Helitehnika rent

Kvaliteetne helitehnika üritustele

363 sport pakub suurema või väiksema ürituse helindamiseks RCF EVOX JMIX8 aktiivkõlarite komplekti. Komplektis on kaks subwoofrit ja mõlema peal käib poomiga 8-ribalised kesk- ja kõrgsagedus kõlarit. Lisaks siis kõik vajalik kaabeldus. Kõlarid on käepärastes transpordi kottides. Komplekt ei vaja eraldi helipulti, kuna ühe subwooferi sees on juba 8-kanaliga helipult, mida saab juhtida ka telefoni/tahvli rakendusest. Võimalik juurde rentida ka iPad, kust saab lasta muusikat.

Rohkem infot komplekti kohta tootja kodulehelt

Lisaks kõlaritele saab rentida American DJ kahese raadimikorofoni komplekti.

Kõlarite komplekti rendihind 120€/päev

Raadiomikrofoni komplekti rendihind 30€/päev

Mängukomplektite rent

Unikaalsed mängukomplektid

363 sport valikusse kuulub laias valikus erinevaid sport- ja vabaajamänge. Meie valikusse kuuluvad noolemängu lauad, Corn-Hole mängukomplektid, Petanq ja palju muud. Meie kõige uuem ja ägedam mängukomplekt on neljast elektroonilisest elendavast mängualusest koosnev Blaze Pod mis pakub lõbusat meelelahutust nii suurele kui ka väikesele. Mängukomplektid on kõik varustatud juhenditega ja vajadusel viime rentija juures läbi ka juhendamise. Tooted asuvad meie Tartu laos aga transpordime vajadusel asju ka üle Eesti. Küsi pakumist!

NOOLEMÄNG

Noolemängu komplekt koosneb professionaalsest mängulauast Winmau Blade 6, noolte komplektist (6tk) ja noolelaua hoidmise raamist (600x2400mm) .

Kui tekkis soov mängida või vajad komplekti oma võistlusteks, siis võta meiega ühendust!

Komplekti rendihind 55€/päev (ei sisalda transporti)

Noolte hävinemisel või kaotamisel lisandub arvele 15€/nool

CORNHOLE

CORNHOLE on populaarne seltskonnamäng mis pärineb kaugelt Ameerika maalt. Mängukomplekt koosneb kahest mängulauast ja 8-st viskekotist. Mängitakse 2 kuni 4- mängijaga, kus siis mängulauad asetsevad teineteisest ca. 8-10. kaugusel ja visatakse maisiga täidetud kotikesi kordamööda vastaspoolel oleva laua peale, eesmärgiga saada kotte laual olevasse auku.

Komplekti rendihind 40€/päev (ei sisalda transporti)

MÖLLKY

Komplektis on 12  mölkky kurikat ja üks viske kurikas

Kurikad asetatakse maha kindlas formatsioonis, juhend on kaasas. Esimeseks mänguks loositakse viskejärjekord, järgmistes moodustatakse juba eelmise mängu tulemuse põhjal, madalaim alustab. Viskejoon on umbes 3-4m kurikatest. Punktiarvestust peetakse kordamööda.

Komplekti rendihind 15€/päev (ei sisalda transporti)

BLAZEBOD

Ülimad valgusreaktsiooni treeningvahendid nii proffesioonaalsetele sportastele, kui ka harrastajatele. Sobivad teraapiaks, personaal treeninguteks, koduseks treeninguks, kui kõigile spordi entusiastidele.

Süsteemi kasutamiseks on vajalik Bazepod rakenduse laadimine oma telefoni.

4 x Podsi
4 x  4 erinevat kinnitusadapterit
1 x USB laadimisjuhe

Komplekti rendihind 45€/päev (ei sisalda transporti)