m

This is Voevod, a vigorous shop theme equipped with loads of features for you.
d

Follow Us

Image Alt

Teenused

Teenused

Kaasaegsed sporditeenused

363 sport pakub laiavalikut sporditeenuseid just sinule ja sinu spordisündmusele. Kuidas hoolitseda spordisündmuse turvalisuse eest, leida parimad partnerid ja koostada toimiv projektiplaan? Siin tuleb appi 363 sport ja meie pikajalised kogemused. Pea 20a spordisündmuste korraldamise kogemusega meeskond annab nõu ning aitavad koostada turvaplaane, tegevuskavasid ja toimivaid projektiplaane. Vajad spordisündmuse visuaalset uutt lähenemist, osaleja medlait või võistlusnumbrit, saame olla abiks kõigega. Meie rendikataloogis leiab ka suure valiku erinevaid sündmuseks vajaliku inventari ja uudseid mänge rendiks.

Teenuste valik

Meie lahendused

SPORDIRIIETE DISAIN

363 sport disainib ja korraldab ka tootmise, sinu võistluse osalejale, spordiklubi liikmetele ja vajadusel kõigile kes soovib omanäolised ning brändiga kokkusobivaid spordiriideid.

SPORDIÜRITUSTE DISAIN

363 sport disainib ja aitab teostada spordiürituste visuaalse väljanägemise lahendused, et teie spordisündmused omandaks värske ilme. Disainime ja toodame bännerid, lipud ja loome kogu sündmuse visuaalse plaani.

SPORDIVÕISTLUSTE KORRALDUS

Korraldame sinu spordisündmuse tegevuskavad, turvaplaanid, projektiplaanid, eelarved, ressuride kavad ning ajakavad. Kõik mida ühe korraliku spordisündmuse juures vaja võib minna

3D MUDELITE LOOMINE

Keskendume eelkõige spordisündmuste võistluskeskuste ja rajatiste 3D modelleerimisele, mis annavad parema arusaama korraldajale, tehnilisele järelvalve asutusele ja kõigile selgema arusaama, mis kuskil täpselt paikneb.

SPORDIRIIETE MÜÜK

363 sport ametlik BOCO Gear toodete maaletooja ja edasimüüja Baltikumis. Lisaks esindame Eestis kvaliteetseid SALICE päikeseprille, ratta- ja suusakiivreid. Valik täieneb uute brändide ja toodetega.

SPORDIVARUSTUSTE RENT

Meie laos leidub palju erinevaid uudseid mängukomplekte nagu CORN HOLE, MÖLKKY, BLAZEPOD jne. Võta meiega ühendust ja leiame sinu spordisündmusele, suvepäevadele või sõpradega ühisele nädalalõpule ägeda lahenduse.